NetDirector® Stock - GForces

NetDirector® Stock

Nadążaj za popytem.

Punkt kompleksowej obsługi do zarządzania stockiem

NetDirector® jest inteligentną usługą zarządzania aktywami, oferowaną przez GForces. Współpracujemy z renomowanymi w branży dostawcami, między innmi z CAP HPI, aby pomóc Ci w kompilowaniu i zestawianiu istotnych danych o Twoich pojazdach.

Jego inteligentne funkcje aktualizują, dopasowują i ulepszają dane przechowywane o pojazdach oraz pozwalają na bezproblemowe przesyłanie ich do głównych portali firm trzecich, takich jak:

AutoTrader
Facebook Marketplace
eBay
Pistonheads

CarWow

CarWow

CarWow


Rozwiązania oparte na danych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Zarządzaj stockiem…skądkolwiek

Dzięki NetDirector® Stock można skonfigurować i zarządzać stockiem z jednego miejsca. Wszelkie zmiany, które chcesz wprowadzić, będą automatycznie przekazywane do wszystkich stron internetowych. Z ponad 1.000 importowanych kanałów działających codziennie, zawsze będziesz na bieżąco i pokażesz swój najnowszy stock online.

Istnieje również dzienny eksport 550, zapewniający, że wszystkie główne portale i strony internetowe innych firm są również aktualizowane ze stocka, który ma być widoczny.


Twoje dane, zawsze wyświetlane tak, jak chcesz.

Indywidualne targetowanie dla unikalnych przedsiębiorstw
Wiemy, że każdy biznes motoryzacyjny, z którym mamy do czynienia jest wyjątkowy. Dlatego też oferujemy ponad 100 różnych pól docelowych, co pozwala na pokazanie danych pojazdu na swój własny sposób. Używamy tych pól do tworzenia indywidualnych wdrożeń Twoich kanałów i możemy dostosować te zasady do Twoich indywidualnych franczyz oraz lokalizacji, w zależności od Twoich potrzeb.

Wielkie liczby, które mają duże znaczenie

NetDirector® Stock jest sprawdzonym i przetestowanym rozwiązaniem firmy GForces. Jako wiodący dostawca technologii i oprogramowania dla przemysłu motoryzacyjnego. Liczby mówią same za siebie.

1,000

Import stocka w ciągu dnia

550

Eksport stocka w ciągu dnia

2,199,299

Pojazdy przetwarzane codziennie

108

Działania ukierunkowane na indywidualne zamówienia

Proaktywnie monitoruj i zarządzaj reklamą Twojego stocka. Oszczędzaj czas poświęcany na zbędną administrację i niezautomatyzowane zarządzanie wieloma portalami dzięki NetDirector® Stock.


 

Jesteś gotowy? Do dzieła.

*
*
*
*
*
Product of Interest: