Video Marketing - GForces

Zobaczyć to uwierzyć.

Miej realny wpływ na swoich odbiorców

Zbuduj zaufanie i pozyskaj leadów dzięki Automotive Video Email.

Jesteśmy coraz bardziej przyzwyczajeni do komunikowania się za pomocą wideo, a także odbierania i absorbowania go jako treści. SnapCell to innowacyjna aplikacja i narzędzie internetowe, które umożliwia skuteczniejszą komunikację z klientami.

Video marketing SnapCell pozwala poprawić skuteczność Twojego marketingu i pomaga nawiązać bezpośrednią relację z klientem na Twoich platformach cyfrowych.


Popraw sprzedaż, popraw jakość obsługi i zadowolenie klientów dzięki video marketingowi.


Pokaż, nie mów
Dzięki SnapCell zakupy samochodów staną się wyjątkowe. Video marketing pokazuje, kim jesteś i co robisz.
W łatwy sposób możesz pokazać klientowi wykonaną pracę, cechy pojazdu w magazynie lub nowe dostępne akcesoria i oferty. Pomoże to zbudować zaufanie i stworzyć możliwość sprzedaży bez presji.
Zbuduj zaufanie poprzez określenie czasu zużycia elementów lub zlecając inżynierowi ich wizualną prezentację np. w serwisie. Stwórz odpowiednie możliwości sprzedaży. Poinformuj swoich klientów o darmowych przeglądach samochodów i o tym, jak ważny jest wybór opon, aby być przygotowanym na zmianę pogody. Twórz nowe pragnienia, informując klienta o pojawieniu się nowego modelu lub o rozwiązaniu z górnej półki, które będzie pasowało do jego pojazdu i stylu życia.
A kiedy już stworzysz i wykorzystasz szansę, będziesz w stanie śledzić cały proces zaangażowania klienta za pośrednictwem dedykowanego Account Managera GForces i raportów BI.
Dlaczego video marketing jest tak ważny
Informacje wizualne są absorbowane i rozumiane przez mózg w ciągu 250 milisekund. To prawie dwa razy szybciej, niż mrugasz. Podczas oglądania filmu zachowujesz 95% informacji, a tylko 10% podczas czytania tekstu. Wideo jest zatem idealnym medium, za pomocą którego można przekazywać kluczowe wiadomości marketingowe.
Gdy klienci oglądają Twoje filmy, czy to oglądając nowe produkty, poznając członków zespołu sprzedaży, czy też rozmawiając z technikiem o usłudze - interakcja jest na wyższym poziomie niż w przypadku innych treści. To z kolei prowadzi do większego zaangażowania, a ostatecznie do transakcji.

 

Co wyróżnia SnapCell?

Video marketing SnapCell pozwala:

Odejść od tradycyjnych metod marketingowych, które widzieli już Twoi odbiorcy

Zapewnia więcej osobistego i interaktywnego zaangażowania

Zaangażować klientów dzięki bogatym, przyciągającym uwagę treściom

SnapCell jest zaprojektowany tak, aby zminimalizować czas poświęcany na tworzenie i wysyłanie filmów. W dostępnych jest wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają w imponujący sposób tworzyć profesjonalne filmy wideo pełen spersonalizowanej treści.

 

  • Obrót kamery w trybie pracy. Podczas filmowania można łatwo zmieniać kamerę z przedniej na tylną lub odwrotnie.
  • Funkcja start/stop. Umożliwia płynną i natychmiastową edycję podczas przechodzenia między ujęciami.
  • Nie wymaga pamięci. Filmy wideo są przechowywane na dedykowanym serwerze SnapCell.
  • Wbudowane, konfigurowalne szablony. Wybierz spośród wielu zapisanych, konfigurowalnych szablonów.
  • Brandowa strona przeglądania. Filmy wideo są prezentowane na brandowej stronie.
  • CTA. W pełni konfigurowalne opcje, które zachęcają klienta swoim wyglądem i treścią do wykonania kroku i naciśnięcia przycisku.
  • Tracking. Sprawdź, czy Twoje filmy wideo zostały pomyślnie wyświetlone, obejrzane i jaka była reakcja.
  • Kontrola na poziomie zarządzania. Monitoruj i kontroluj jakość wszystkich aktywności wideo na poziomie zarządzania.

 

GForces jest wyłącznym dostawcą w zakresie video marketingu SnapCell. Skontaktuj się już dziś, aby dowiedzieć się więcej.


Jesteś gotowy? Do dzieła.

*
*
*
*
*
Product of Interest: