NetDirector® Auto-e - sprzedaż online w branży motoryzacyjnej - GForces

NetDirector® 
Auto-e

Sprzedaż online dla handlu detalicznego w branży motoryzacyjnej.

Twoja podróż ze sprzedażą online zaczyna się tutaj

Platforma oparta na wiodącej w swojej klasie technologii V10, NetDirector® Auto-e jest naszą kolejną generacją platformy e-commerce dla dealerów samochodowych. NetDirector® Auto-e jest prawdziwie wielokanałowym rozwiązaniem dla handlu detalicznego, które daje Ci możliwość bezproblemowego zaangażowania klientów zarówno online, jak i w salonie wystawowym.

Jesteś gotowy aby rozpocząć podróż? Zaczynajmy!

NetDirector® Auto-e - dynamiczne, elastyczne, wielokanałowe rozwiązanie dla dealerów samochodowych, jaki i producentów z własną siecią sprzedaży.


Całkowita elastyczność w zakupie
Nie każdy jest gotowy, aby przejść całkowicie do świata online i uważamy, że to w porządku. NetDirector® Auto-e i nasz pionierski NetDirector® Transact dają Ci elastyczną i perspektywiczną platformę do sprzedaży online.
NetDirector® Auto-e pozwoli Twojej firmie rozwijać się wraz z wymaganiami dotychczasowych klientów, będzie działać na rzecz Twojej firmy, niezależnie od tego, czy po prostu umieszczasz swoją infrastrukturę sprzedaży online w miejscu gotowym na przyszłość, przyjmujesz depozyty online, czy szukasz kompleksowych aplikacji finansowych w czasie rzeczywistym.
Chodzi o zaufanie i przejrzystość
Budowanie zaufania i przejrzystości w kontaktach z konsumentami nigdy nie było tak ważne. NetDirector® Auto-e daje Twoim klientom wszystkie narzędzia, których potrzebują w trakcie podróży zakupowej, aby podejmować świadome decyzje na ich warunkach i w dogodnym dla nich czasie. NetDirector® Auto-e jest platformą sprzedaży online wybieraną przez dealerów, producentów i konsumentów, począwszy od wycen giełdowych, opinii klientów, narzędzi wyceny i finansowania typu end-to-end.

Zaprezentuj swój biznes na specjalnie zaprojektowanej platformie, aby budować zaufanie i uspokajać klientów na każdym etapie ich podróży online

Moje konto. Moje zasady.
Utrzymanie klientów na stronie internetowej jest niezbędne do budowania i utrzymywania zaufania. Dając klientom możliwość bezproblemowej interakcji z marką w sposób, w jaki chcą, w czasie, w jaki chcą, poprawiasz ich doświadczenie zakupowe i wzmacniasz swoją markę.
Portal NetDirector® Auto-e pozwala na utrzymanie stałego zaangażowania z kontami klientów podczas całej podróży zakupowej w nowoczesny i intuicyjny sposób. Dzięki niemu Twoi klienci mają kontrolę nad swoimi zakupami. Mogą podróżować po Twojej stronie z przejrzystością, łatwością i pewnością siebie.
Globalna platforma
NetDirector® Auto-e jest prawdziwie globalnym rozwiązaniem sprzedaży online wdrożonym w ponad 50 krajach na całym świecie. Wypróbowane i przetestowane przez wielu czołowych, światowych sprzedawców i producentów samochodów, NetDirector® Auto-e to kolejny logiczny krok w kierunku pełnej sprzedaży pojazdów online w czasie, gdy rynek motoryzacyjny ewoluuje w kierunku świata online.
Otwarte i zintegrowane
NetDirector® Auto-e jest otwartą i elastyczną platformą, która wykorzystuje API do łączenia i integracji z dowolnym systemem zewnętrznym. Współpracujemy również z kluczowymi dostawcami w celu stworzenia większej liczby wzajemnie połączonych i zwiększających wydajność integracji, aby ulepszyć platformę zarówno dla użytkownika, jak i operatora.
Jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym z pytaniami lub dostawcą z branży motoryzacyjnej, który chciałby poprawić jakość oferowanych przez Ciebie usług, chętnie porozmawiamy.
Niektórzy prowadzą. Inni podążają za nimi.
Nie popełnij błędu, NetDirector® Auto-e jest jak żadne inne rozwiązanie sprzedaży online. Jest ono zbudowane w oparciu o naszą wiodącą w swojej klasie technologię SaaS i jest oparte na danych w celu poprawy konwersji. Korzystają z niego jedni z najbardziej utytułowanych sprzedawców detalicznych na świecie.
NetDirector® Auto-e zapewnia również bezpieczeństwo transakcji online. GForces ISO27001 Certification, nasze doświadczenie GDPR i usługi zgodności zapewniają, że nie musisz się martwić bezpieczeństwem i odpowiedzialnością.

Dzięki NetDirector® Auto-e zakup pojazdów online nigdy nie był łatwiejszy


Jesteś gotowy? Do dzieła.

*
*
*
*
*
Product of Interest: