Facebook Marketplace dla branży motoryzacyjnej - GForces

Facebook Marketplace

Nowy serwis giełdowy dla detalistów motoryzacyjnych w Polsce.

Zaprezentuj swoje samochody zupełnie nowej publiczności

Od momentu uruchomienia w 2016 roku Marketplace stał się synonimem zbliżenia kupujących i sprzedających w społecznościach lokalnych. Jest to serwis, który łączy setki tysięcy użytkowników każdego dnia, poprzez szereg prostych ofert, które reklamują wszystko - od odzieży i mebli do białych towarów. Oczywiście, używane pojazdy są również reklamowane.

Do tej pory dostęp dla sprzedawców detalicznych z branży motoryzacyjnej był konwencjonalnie restrykcyjny i trudny do zarządzania na dużą skalę. Jednak z pomocą GForces detaliści w Polsce mają teraz szansę stać się częścią rozwijającego się zjawiska Marketplace.

 

Twój zatwierdzony partner ogłoszeń.

Jako zatwierdzony partner ogłoszeń, GForces ściśle współpracował z Facebookiem, aby zapewnić, że tysiące firm takich jak Twoja, są w stanie w końcu zmaksymalizować możliwości oferowane przez Marketplace. Nasza wiodąca w branży platforma NetDirector® Stock została skonfigurowana tak, aby ładować zapasy bezpośrednio do Marketplace, automatycznie tworząc bogate, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych listy używanych pojazdów, które wyświetlają najbardziej aktualne zdjęcia i informacje o pojazdach milionom potencjalnych nabywców.

 

Dlaczego powinienem wystawić oferty w Marketplace?

Umieszczanie w Marketplace umożliwia Ci:

Zwiększyć widoczność Twojej marki

Poprawić dostęp do używanych i wstępnie zarejestrowanego stocku w obszarach lokalnych i regionalnych

Dostarczyć kluczowe informacje, takie jak cena, przebieg i specyfikacja bezpośrednio do milionów kupujących na rynku

Być bardziej responsywny, odpowiadając na zapytania kupującego w czasie rzeczywistym poprzez Facebook Messenger

Obejrzyj film, aby zobaczyć, jak Marketplace może pomóc Tobie i aby usłyszeć, jak wspieramy innych sprzedawców w całej Wielkiej Brytanii.


Łatwo jest zacząć z Marketplace

Jeśli jesteś już klientem GForces, nie może być łatwiej zacząć korzystać z Marketplace. Po prostu skontaktuj się dziś ze swoim dedykowanym Account Managerem i zapytaj o wprowadzenie Twojej oferty aut do Marketplace. To wszystko. To naprawdę takie proste.

 

Jestem nowy w GForces

Jeśli nie jesteś klientem GForces, nadal możemy pomóc Ci wykorzystać tę ekscytującą nową platformę sprzedaży i zmienić anonimowych użytkowników Facebooka w wartościowych nowych klientów. Skontaktuj się z członkiem naszego zespołu już dziś, aby omówić, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Jako wiodący dostawca rozwiązań cyfrowych dla przemysłu motoryzacyjnego, jesteśmy zaangażowani w zapewnienie, że cały polski detaliczny rynek motoryzacyjny może czerpać korzyści z Marketplace.

Od momentu uruchomienia w czerwcu 2018 roku zarejestrowaliśmy:

200

Ponad 200 sprzedawców detalicznych w Marketplace

4 million

4m+ wyświetleń ofert pojazdów

40,000

Średnio ponad 40 tys. wyświetleń ofert pojazdów dziennie

100

Średnio ponad 100 zapytań o samochód dziennie

“Obecnie wystawiamy nasze samochody za pośrednictwem kilku głównych portali, ale nadal chętnie korzystamy z Marketplace i możliwości lepszego dotarcia do klientów w samym serwisie Facebook. Jestem bardzo zadowolony, że tak się stało.

Potencjalni klienci w naszej okolicy naprawdę przyswoili sobie platformę Marketplace i aktywnie przeglądają nasze ogłoszenia pojazdów, w wyniku czego otrzymujemy teraz stały strumień leadów w każdym tygodniu. W zasadzie, wyniki z tego, co jest dla nas zasadniczo bezpłatną usługą są tak pozytywne, że obecnie weryfikujemy nasze plany dotyczące tego, jak i gdzie inwestujemy w promowanie naszych aut.”

Sean Davies, Marketing Manager, Cawdor Cars

Co jest potrzebne, aby zacząć

Istniejąca strona na Facebooku dla Twojej firmy/dealerów

Licencja NetDirector® Stock lub Gubagoo

Jeśli jesteś już klientem GForces, po prostu skontaktuj się dziś ze swoim dedykowanym Account Managerem i zapytaj go o konfigurację swojego kanału Marketplace.

Nie musisz jednak być klientem GForces, aby skorzystać z tej ekscytującej nowej platformy. Jako wiodący dostawca rozwiązań cyfrowych dla przemysłu motoryzacyjnego, jesteśmy zaangażowani w zapewnienie korzyści dla całego polskiego rynku detalicznego. Możemy pomóc Ci zmienić anonimowych użytkowników Facebooka w wartościowych nowych klientów. Skontaktuj się z członkiem naszego zespołu, aby omówić dostępne opcje.


Jesteś gotowy? Do dzieła.

*
*
*
*
*
Product of Interest:

FAQs

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą Ci odpowiedzieć na wszelkie natychmiastowe pytania, ale skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej.

 

 

P: W jaki sposób mogę dodać swój stock do Marketplace?

Jeśli jesteś istniejącym klientem GForces, po prostu skontaktuj się teraz ze swoim dedykowanym Account Managerem. Jeśli nie jesteś klientem GForces, skontaktuj się z nami, korzystając z powyższego formularza.

 

P: Czy muszę mieć obsługiwany w czasie rzeczywistym czat, aby uczestniczyć w programie?

Nie, ale jest to bardzo zalecane. Konsumenci oczekują możliwości czatu w czasie rzeczywistym, gdy patrzą na oferty w Marketplace. Posiadanie takiego udogodnienia zwiększy Twoje szanse na rozwój leadów.

 

P: Ile to kosztuje?

Facebook i GForces nie pobierają opłat za wystawianie ofert na Marketplace lub korzystanie z Messengera, niezależnie od liczby ofert i ilości generowanych przez nie zapytań. Jeśli jesteś już klientem GForces, wszystkie oferty są całkowicie bezpłatne.

Jeśli jednak nie jesteś klientem GForces, prawdopodobnie pojawią się koszty konfiguracji i opłaty licencyjne związane z tworzeniem nowych kanałów giełdowych i korzystaniem z usług zewnętrznego dostawcy usług czatu, takiego jak Gubagoo.

 

P: Czy będę mógł wystawić nowe pojazdy?

Nie. Marketplace jest przeznaczony wyłącznie dla pojazdów używanych.

 

P: Czy będę mógł publikować wybrane używane auta?

Tak.

 

P: Czy oferty będą wyświetlane na mojej stronie na Facebooku?

Nie, Twoje oferty będą wyświetlane tylko w Marketplace. Jednak wszystkie Twoje ogłoszenia stocków będą pokazywać Twoje dane dealerskie i będą zawierać bezpośrednie linki do Twojej strony na Facebooku.

 

P: Czy użytkownicy mogą kupować samochody bezpośrednio przez Marketplace?

Nie, Marketplace po prostu łączy kupującego z tobą, sprzedawcą, poprzez platformę czatu Facebook Messenger.

 

P: Jak będą wyświetlane oferty moich stocków w stosunku do ofert konsumenckich w Marketplace?

Oba typy ogłoszeń będą się pojawiać razem, gdy będą przeglądane lub przeszukiwane w Marketplace. Jednak użytkownicy będą mogli filtrować ogłoszenia, aby widzieć oferty tylko dealerów.